Informace

Firma EG - Expert, s.r.o. pracuje v oblasti informačních technologií již více než 15 let. Za tuto dobu implementovala desítky SW projektů zejména pro energetiku. Posláním firmy je poskytovat služby v oblasti IT Efektivně a Garantovaně a zároveň neustále zvyšovat odbornost poskytovaných řešení.

Sídlo firmy je v Trutnově, pobočky jsou ve Frýdku-Místku a v Praze. V současnosti má firma okolo 30 zaměstnanců a několik externích spolupracovníků.

Vyvíjíme vlastní SW řešení eSADA, což je obchodně - technický IS a dále také implementujeme produkty MS Dynamics NAV od firmy Microsoft a POHODA od firmy Stormware.

Hlavním směrem činnosti firmy EG – Expert je orientace na energetiku. Jedná se jak o výrobu tepelné a elektrické energie, tak i o její distribuci. Naše aplikace pokrývají i procesy v oblasti podpůrných služeb včetně přenosové soustavy.

Dalším směrem je segment vodohospodářství včetně všech souvisejících činností jako je fakturace vody, správa zařízení a jeho údržba, plánování a sledování výroby.

Třetím směrem je zaměření na implementaci IS pro technické firmy pracující zakázkovým způsobem. Může se jednat jak o projekční a engineeringové firmy, tak i o výrobní firmy.

 

Obchodní strategie

Obchodní strategií je vývoj a sdružování aplikací do komplexního řešení nad společnou databází tak, aby pokrývaly potřebné procesy ve společnostech. Zároveň aby byla umožněna škálovatelnost a efektivnost řešení pro naše zákazníky.

 

 

Popis společnosti

EG–Expert, s. r. o. je česká právnická osoba, která byla založena společenskou smlouvou ze dne 28. 1. 1997 a zapsána do obchodního rejstříku dne 4. dubna 1997. Společnost je vedena pod spisovou značkou C 11474 u rejstříkového soudu v Hradci Králové.

Sídlo společnosti

Trutnov 3
Náchodská 24
541 03

Identifikační číslo

25268031

Daňové identifikační číslo

CZ25268031

Předmět podnikání
  • Poskytování software
  • Školení v oblasti výpočetní techniky
  • Nákup zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej v rámci živnosti volné
  • Činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců

Naši klienti a reference

Na základě dlouhodobých zkušeností se spolehlivými službami a odbornými znalostmi společnosti EG – Expert, nejen v oblasti IT, mohu říci, že spolupráce významným dílem přispívá k zefektivnění využití dat sbíraných v elektroenergetické přenosové soustavě ČR.

Petr Spurný, DiS, ČEPS, a.s.