Volná místa

Jsme SW firma, která vyvíjí a implementuje SW aplikace pro utility a zejména pro energetiku. Hledáme chytré lidi, které baví kreativní práce. Naše pracoviště jsou v Trutnově, ve Frýdku-Místku a v Praze, proto upřednostňujeme zájemce s vysokoškolským vzděláním z těchto lokalit, ale šanci mají samozřejmě všichni.


V současné době hledáme spolupracovníky pro tato pracovní místa:
  Trutnov Praha Frýdek-Místek
 Obchodní ředitel 0 0 0
 Výrobní ředitel 0 0 0
 Vedoucí projektů 0 0 0
 Programátor 1 1 1
 Analytik 1 0 0
 Konzultant 1 0 0
 Obchodní zástupce 0 0 0
 Dokumentarista 0 0 0
 Asistentka 0 0 0
 Servisní technik 0 0 0

 

Popis a požadavky na jednotlivé profese

OBCHODNÍ ŘEDITEL

Řídí veškerou obchodní činnost a to jak v oblasti prodeje tak nákupů. Vytváří nové obchodní příležitosti, řídí přípravu nabídek do výběrových řízení, uzavírá smluvní vztahy a koordinuje jednotlivé obchodní případy.

VÝROBNÍ ŘEDITEL

Řídí provoz firmy a veškeré výrobní aktivity včatně jejich koordinace. Jedná se o analýzy, programování, testování a zpracování dokumentace. Zároveň dohlíží na metodologickou jednotnost, systematičnost a efektivnost pracovních postupů.

VEDOUCÍ PROJEKTŮ

Zabezpečuje řízení a koordinaci SW projektů z hlediska systémové integrace. Řídí jak práci našich zaměstnanců, tak externích spolupracovníků respektivě subdodavatelů.

PROGRAMÁTOR

Zpracovává programové aplikace na základě připravených analýz. Základní vývojářskou platformou je Visual Studio .NET. Preferované programovací jazyky jsou C#.NET, C++.NET, ASP.NET.

ANALYTIK

Zpracovává analýzy pro vývoj SW aplikací, vytváří procesní a datové modely. Pro tyto analytické práce se používá nástroj MS Word, MS Visio a Power Designer. Podporované databáze jsou ORACLE a MS SQL Server. Většina analýz je orientována na procesy v oblasti utilit zejména v energetice.

KONZULTANT

Zabezpečuje veškeré práce spojené s implementací SW aplikací. Zabezpečuje poradenskou a metodickou pomoc zákazníkovi. Provádí i školení uživatelů.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Provádí veškeré obchodní aktivity zaměřené na prodej jak vlastních, tak cizích SW produktů. Připravuje nabídky do výběrových řízení, provádí prezentace SW řešení a připravuje podklady pro smluvní vztah.

DOKUMENTARISTA

Zpracovává veškerou projektovou dokumentaci včetně uživatelských, školících a servisních příruček. Připravuje marketingové materiály a prezentace.

ASISTENTKA

Zabezpečuje standardní administrátorské práce.

SERVISNÍ TECHNIK

Zabezpečuje provoz počítačové sítě včetně veškerého zařízení a připravuje HW pro jednotlivé projekty.

Naši klienti a reference

Spolupráce s firmou EG - Expert je velmi dobrá, služby, které firma poskytuje, jsou spolehlivé, kvalitní a mají potřebnou odbornou úroveň.

Ing. Pavel Spilka, ředitel společnosti Jablonecká energetická a.s.